Skip to main content

با توجه به اینکه یکی از مشکلات آموزشی هموطنان عزیز ایرانی در ایران و یا کشورهای دیگر، عدم دسترسی به کلاسهای آموزشی برگزار شده در تهران می باشد، با یاری خدا بر آن شدیم تا با استفاده از سیستم آموزش آنلاین اقدام به برگزاری دوره های آموزشی آنلاین مالی و حسابداری نماییم.

پس از تجربه برگزاری چندین دوره آموزشی حضوری مفتخریم با استفاده از بهترین نرم افزارهای موجود در بازار اقدام به  راه اندازی دوره های آموزشی آنلاین مالی و حسابداری نماییم.

کافی است با ما تماس بگیرید تا با طراحی محتوای دوره دقیقا منطبق با خواسته،انتظار، ساعات و بودجه شما، نسبت به برگزاری دوره های آموزشی آنلاین مالی و حسابداری اقدام نماییم.

من مهدی محمودی مدیر سایت مالی و حسابداری،
لیسانسم را در رشته حسابداری با معدل ۱۸٫۷۷ و با کسب ۴ ترم دانشجوی ممتازی و همچنین دانشجوی نمونه در سال ۱۳۸۵ به پایان رساندم و در مرداد ماه ۱۳۹۲ با راهنمایی استاد فرزانه حسابداری و حسابرسی ایران، جناب آقای دکتر یحیی حساس یگانه از رساله خود دفاع و با کسب درجه عالی و معدل ۱۷٫۱۶ دوره فوق لیسانس را در دانشگاه علامه طباطبایی تهران به پایان رساندم.
بعد از اخذ لیسانس حسابداری (از سال ۱۳۸۵) به صورت حرفه ای کار حسابداری، حسابرسی، مشاوره مالی و مالیاتی را شروع نمودم و با توجه به علاقه ای که به آموزش دارم از سال ۱۳۸۶ آموزش دورس حسابداری را در مقاطع مختلف شروع نمودم و از مهر ماه ۱۳۹۲ توفیق دروس حسابداری، حسابرسی و مدیریت مالی در دانشگاه را دارم.

در حال حاضر در مجموعه بازار سرمایه ایران و حوزه استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی مشغول به فعالیت می باشم.

شماره تماس و تلگرام من ۰۹۳۵۷۷۵۰۹۷۲

برای آشنایی بیشتر با اینجانب لطفا کلیک فرمایید

برای مطالعه نظرات برخی از عزیزانی که از خدمات ما استفاده نموده اند لطفا کلیک فرمایید و نظرات پایین صفحه را مشاهده بفرمایید.

برای مشاهده ویدئو نمونه کلاس درس حسابداری کاربردی اینجانب کلیک فرمایید.