درباره من

با سلام و احترام

درباره و تماس با من:

من مهدی محمودی متولد سال ۱۳۶۴ هستم.
دارای مدرک فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه علامه طباطبایی با معدل ۱۷٫۱۶ می باشم.
طی دوران تحصیل چندین ترم به عنوان دانشجوی ممتاز و رتبه اول دانشجویان هم ورودی در دوره کارشناسی برگزیده شدم.
پس از اخذ مدرک کارشناسی به عنوان حسابدار( در شرکتهای متعدد)، مدیر مالی (در شرکت نقش جهان )،مشاور مالی ( برش سنگ پارسیان و …)  و در حین تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حدود ۳ سال در حرفه حسابرسی ( موسسه حسابرسی فریوران هدف ) فعالیت کردم و از سال ۱۳۹۱ در مجموعه بازار سرمایه مشغول به انجام وظیفه می باشم.
۲ سال به عنوان دبیر( از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۸- دوران خدمت سربازی) افتخار تدریس دروس حسابداری در مناطق محروم ایران عزیز را دارم و از ابتدای سال ۱۳۹۲ نیز دروس حسابداری، حسابرسی و مدیریت مالی در دانشگاه تدریس می کنم.
بنده همچنین افتخار عضویت پیوسته در انجمن حسابداری ایران و انجمن مالی اسلامی ایران را دارم.
مهمترین علایق من در حال حاضر انجام کارهای پژوهشی حسابداری، حسابرسی داخلی،حسابرسی مستقل، استانداردهای حسابداری از جمله استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی(IFRS)  و تدریس می باشد.

برخی از سوابق آموزشی و پژوهشی: (Professional Qualifications)

۱٫ گواهینامه اصول بازار سرمایه
۲٫ گواهینامه دوره آموزشی کاربرد نرم افزار matlab
۳٫ گواهینامه کارگاه آموزشی قانون تجارت
۴٫ گواهینامه دوره ارزیابی ریسک های تقلب و کنترل ها در حسابرسی داخلی -انجمن حسابرسان داخلی ایران
۵٫ گواهینامه دوره آموزشی حسابرسی صورتهای مالی-موسسه حسابرسی فریوران هدف
۶٫ گواهینامه شرکت در دوره های آموزشی ضمن خدمت تدریس دروس حسابداری
۷٫ گواهینامه نحوه بررسی صورتهای مالی بانکها و آشنایی با قوانین و مقررات
۸٫ گواهینامه اعتبارات اسنادی پیشرفته
۹٫ گواهینامه آشنایی با کلیات، مفاهیم، قوانین و مقررات مبارزه با پولشویی
۱۰٫ گواهینامه آشنایی با شیوه های مختلف عقد قرارداد

۱۱٫ آشنایی با استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی(IFRS)، انجمن حسابداران خبره ایران،

۱۲٫ کارگاه بکارگیری استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی(IFRS) ، انجمن حسابداران خبره ایران

۱۳٫ گواهینامه آموزشی آشنایی با بازار سرمایه هند و حاکمیت شرکتی و نحوه برگزاری مجامع الکترونیکی، موسسه آموزشی  NISM ، کشور هندوستان، بورس بمبئی

مقالات چاپ شده : (Published papers)

۱)رابطه بین ویژگیهای کیفی حسابرسی با اندازه صاحبکار و هزینه حقوق صاحبان سهام شرکتهای بورسی – چاپ شده در فصلنامه علمی و پژوهشی بورس اوراق بهادار . دریافت مقاله

۲) بررسی تاثیر دوره تصدی موسسات حسابرسی بر کیفیت گزارشگری مالی شرکتهای پذیرفته شده در بورس- چاپ شده در فصلنامه علمی و پژوهشی بورس اوراق بهادار  دریافت مقاله
۲)بررسی تاثیر عوامل کیفی حسابرسی ( اندازه ، دوره تصدی و تخصص صنعت حسابرس) بر ارزیابی عملکرد مدیریت در تبیین ارزش ایجاد شده برای سهامداران شرکتهای بورسی – پذیرش و چاپ شده در مجموعه مقالات یازدهمین همایش ملی حسابداری ایران – دانشگاه فردوسی مشهد. دریافت مقاله
۳)تغییر در سود باقیمانده، هزینه سرمایه، هزینه بهره پس از مالیات و نرخ هزینه سرمایه؛ عوامل موثر بر رابطه سود خالص دوره قبل و بازده جاری سهام- پذیرش و چاپ شده در مجموعه مقالات همایش ملی دستاوردهای نوین در حسابداری و مدیریت. دریافت مقاله
۴)اندازه حساب عامل موثر در ریسک حسابرسی- نقدی بر مقاله دستورالعمل حسابرسی یا سردرگمی در حسابرسی . چاپ شده در فصلنامه حسابدار رسمی شماره ۱۳٫ دریافت مقاله

۵)وضعیت اجرایی به‌کارگیری استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی (IFRS) در ایران، دریافت مقاله

۶)آشنایی با استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی (IFRS)، دریافت مقاله 

شماره تماس و تلگرام من ۰۹۳۵۷۷۵۰۹۷۲ ( لطفا قبل از تماس با ارسال پیامک هماهنگ بفرمایید) .
آدرس ایمیل من mahdi.mahmoudi64@yahoo.com

جهت مشاهده رزومه بنده، بر روی لینک پایین کلیک فرمایید .

cv-mahmoudi-phd

راهنمایی و مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری
راهنمایی و مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری

حسابرسی داخلیبازار سرمایهمتلباعتبارات اسنادی پیشرفتهبررسی صورتهای مالی بانکها

1876349161414131211
2

56 Replies to “درباره من”

 1. باسلام و عرض ادب
  من دارای ۱۲ سال سابقه کار حسابداری در بخش دولتی هستم و بطور کاملا اتفاقی از طریق سرچ در گوگل با شما آشنا شدم. با توجه به علاقه زیادی که به کار حسابداری و حسابرسی در بخش خصوصی دارم و همچنین در حال حاضر مشغول گذراندن دوره جامع حسابداری کاربردی (اصول ۲) در مرکز آموزش حسابداران خبره pact می باشم و متاسفانه علی رغم تعاریفی که از اساتید آن مرکز شنیده بودم اصلا راضی نیستم. لذا از شما تقاضای کمک و راهنمایی در ۲ مورد مطروحه ذیل دارم.
  ۱- با توجه به اهمیت آموزش در حوزه حسابداری و حسابرسی و همچنین عدم رضایت اینجانب از اساتید مرکز آموزش حسابداران خبره آیا راهکاری وجود دارد مبنی بر اینکه بتوانم بدون اتلاف وقت آموزشهای لازم را در حوزه های حسابداری و حسابرسی ببینم؟
  ۲- با توجه به سابقه کاری بنده در حوزه حسابداری در بخش دولتی و تفاوت حسابداری و حسابرسی در بخش خصوصی، اینجانب از چه طریق میتوانم به کار در بخش خصوصی راه پیدا کنم؟
  پیشاپیش از راهنمایی شما بزرگوار سپاسگزارم.

  1. با سلام و احترام
   در رابطه با سوال مطرح شده در بخش ۱ لطفا با شماره موبایل ۰۹۳۵۷۷۵۰۹۷۲ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی فرمایند،
   در رابطه با بخش ۲ خدمتتان عرض شود بخش هایی از حسابداری بخش عمومی طبیعتا در حسابداری بخش خصوصی هم کاربرد دارد و من فکر میکنم شما بعد از گذراندن یک دوره آموزشی حسابداری بخش خصوصی با توجه به تجربه کاری که دارید می توانید به بخش خصوصی هم وارد شوید.
   با آرزوی موفقیت

 2. باسلام سئوالی در ایمیل پرسیدم که فرموده بودین در سایت سوال شود تا پاسخ داده شود ولی متاسفانه نواری درسمت راست با مضمون دنبال کنید ظاهرمیشه که با پایین آمدن صفحه نمایشگر همواره در روی نوشته ها بوده و امکان خواندن نوشته ها مقدور نمیباشد بهرحال که ما هیچ استفاده ای از این سایت نتونستیم ببریم.

 3. با سلام خدمت جناب محمودی و دوستان…. من به تازگی حسابداری یه موسسه عام المنفعه رو بدست گرفتم
  موسسه خیریه حدود چندین سال یه صندوقی برای کارکنان به نام صندوق معین پرسنل کارکنان نزد یکی از صندوقات قرض الحسنه باز کردن …ماهانه مبلغی از حقوقها کسر و به این صندوق واریز میشده تا اواخر سال ۹۵ روند ادامه داشته و هیچگونه ثبتی در دفاتر انجام نداده اند.
  در آذر ماه سال ۹۵ بنا به برداشت های بی مورد منحل …مبلغ هر نفر تصفیه و از حساب کارکرد صندوق مبلغ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ تومن وام برداشت کردن و به هشت نفر از پرسنل اعطا کردن….و بازم هیچ گونه ثبتی در دفاتر انجام نداده اند…
  دو ماه بعد در بهمن ماه ۹۵ دوباره با موافقت پرسنل یه صندوق به همین نام و شماره حساب باز و مبلغ هر سهم رو ۲۰۰/۰۰۰ تعیین کرده اندو از حقوق پرسنل کسر گردیده است و طی چک به حساب صندوق معین واریز می نمودند….
  ثبت حسابداری که باید برای اول سال ۹۶ بابت مانده صندوق (دو ماهه اخر سال ۹۵ واریزی انجام شده )بزنم چیه؟
  همچنین ثبت ماهانه که بابت برداشت از حقوق و واریز به حساب صندوق میشه چیه؟
  جهت وام پرداختی از حساب کارکرد معین به هشت نفر از پرسنا چه ثبتی باید انجام بشه؟
  ممنونم اگر جواب عنایت فرمائید.. با تشکر
  ثبت حسابداری برای

  1. سلام
   برای ابتدای سال ۹۶:
   صندوق قرض الحسنه ****
   حقوق پرداختنی به پرسنل*****

   ثبت ماهانه :
   بابت حقوق و دستمزد در حسابداری معمولا ۳ سند صادر می شود: سند شناسایی، سند تخصیص و سند پرداخت
   سند شناسایی با فرض ۳۰ درصد بیمه تامین اجتماعی و معاف از مالیات بودن:
   هزینه حقوق و دستمزد ۱۰۰۰
   هزینه بیمه سهم کارفرما ۲۳۰
   حقوق پرداختنی ۹۳۰
   بیمه پرداختنی ۳۰۰
   سند پرداخت با فرض کسر ۲۰ ریال بابت صندوق قرض الحسنه:
   حقوق پرداختنی ۹۱۰
   صندوق قرض الحسنه ۲۰
   بانک ۹۳۰
   سند تسویه وام :
   حقوق پرداختنی ۲۰
   صندوق قرض الحسنه ۲۰

   توجه شود که کسر از حقوق هر پرسنل بابت صندوق در حسابهای تفصیلی مربوط به همان فرد ثبت و نگهداری می شود.

 4. با سلام و عرض ادب
  آقای محمودی مهارت هفت گانه اظهار نامه . گزارشات فصلی. حقوق و دستمزد . بیمه و….رو چطوری یاد بگیرم؟ از کجا؟ چطوری؟ ممنون

  1. سلام. میتونید به کتابهای مربوطه و یا مطالب مندرج در وبسایتهای معتبر مراجعه فرمایید. کلاسهایی در رابطه با موارد فوق در آموزشگاه تشکیل میگردد که در صورت تمایل میتونید در این کلاسها مشارکت کنید.

 5. سلام وقت بخیر من لیسانس حسابداری مالی از دانشگاه علمی کاربردی هستم وبعلت پیدانکردن کارحسابداری به کار دیگری مشغولم امسال ارشد غیر انتفاعی قبول شدم ولی بعلت مشکل مالی نتوانستم ادامه بدهم وعاشق تدریس حسابداری هستم ولی بخاطر مشکلات مالی نمیتوانم جایی تدریس کنم و تصمیم گرفتم برای ارشد سراسری آماده بشم ولی فکر میکنم با خانواده چکار کنم اگر دنبال درس برم مخارج زندکی و درس چطور تهیه کنم وازطرفی دلم میسوزد اینهمه درس خوندم ولی نتونستم از آن درآمد کسب کنم و هرجاکارکردم متاسفانه حقوقم را ندادند وآخر تصمیم گرفتم که برای خودم کارواش بزنم ولی از نظر روحی بهم ریختم لطفا شما که سابقه تدریس و کار حسابداری دارید بفرمایید چکار کنم ممنون

  1. با سلام و احترام. مشکلات یک قسمتی از زندگی همه ماهاست. من خودم هم درس میخوندم هم کار میکردم. شما اگر واقعا به حسابداری علاقه مندید باید خودتون رو قوی کنید و باید حسابداری رو خوب یاد بگیرید. منتظر آموزشهای رایگان ما که از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد، هم باشید. موفق باشید.

 6. سلام آقای محمودی، همسر بنده کارشناسی ارشد حسابداری دارن از دانشگاه آزاد ، و مشغول به کار در یک شرکت معمولی و با حقوق خیلی معمولی هستن ، میخواستم کمکم کنید اگر خودتون وقت دارید یا موسسه ای که از نظر شما معتبر هست معرفی کنید تا همسرم اطلاعات حسابداریشون از نظر کاربردی بالا ببرن تا باعث پیشرفتشون در زمینه کاریشون باشه .

  1. با سلام و احترام
   پیشرفت در زمینه حسابداری به مجموعه ای از دانش نظری و تجربی نیازمند است. بی شک همکارانی که به صورت حرفه ای کار می کنند به دانش نظری و تجربی حسابداری مسلط هستند. در رابطه با آموزش حرفه ای حسابداری یک دوره آموزشی صفر تا صد در حال برنامه ریزی است که در آینده نچندان دور شروع خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید. با تشکر از شما و آرزوی موفقیت

  1. سلام. دانشگاه های تهران رو نمیشه رتبه بندی کرد. هر کدوم نسبت به یکی دیگه قوت و ضعفهایی داره. به هر حال تمام دانشگاه های دولتی تهران رتبه الف هستند و دانشگاه های خیلی خوبی هستند. موفق باشید.

 7. سلام اقای محمودی، من کارشناسی حسابداری دارم و در کنکور ارشد شرکت کرده ام و رتبه۱۳کسب کردم ولی برای انتخاب رشته بین حسابرسی تهران و حسابداری علامه مردد هستم، اگر ممکن هست من را راهنمایی بفرمایید….دروس حسابداری و حسابرسی تفاوت زیادی دارند؟

  1. سلام. ببینید نمیشه گفت حسابداری بهتره یا حسابرسی. این یک موضوع شخصیه. به هر حال حسابرسی یک تخصص جدا از حسابداریه و خیلی نمیشه بین این دوتا مقایسه کرد. از یک طرف انتخاب بین دانشگاه تهران و علامه هم کار خیلی ساده ای نیست. دانشگاه تهران یه مزیتهایی داره که علامه نداره و بالعکس. با توجه به رتبه خیلی خوبی که کسب کردید حتما مشاوره بگیرید و با اساتیدتون هم صحبت کنید.

 8. با عرض سلام خدمت شما
  من مدرک لیسانس رو مهندسی برق گرفتم اما برای ارشد حسابداری کنکور دادم و رتبه ۳۰۰ شدم در زیر شاخه حسابداری و در زیر شاخه حسابرسی ۲۲۳
  من سوالم اینه که بازار کار حسابداری بهتر یا حسابرسی و اینکه اگه لطف کنید یه رتبه بندی از دانشگاه هایی که رشته ی حسابداری رو دارن بگید ممنون میشم چون هیچ سایتی رتبه بندی نداره برای دانشگاه های این رشته

  1. سلام. نمیشه گفت حسابداری بهتره یا حسابرسی. این یک موضوع شخصیه. به هر حال حسابرسی یک تخصص جدا از حسابداریه و خیلی نمیشه بین این دوتا مقایسه کرد. بازار کار هر دو تا رشته به شرط علاقه و سواد خوبه. متاسفانه رتبه بندی رسمی و علمی در خصوص دانشگاه ها وجود نداره. به نظر من هر دانشگاهی یه مزیتها و نقاط ضعفی داره. میتونید با مراجعه به سایت دانشگاه ها از یک سری مسایل از جمله اساتید و امکانات دانشگاه ها مطلع بشید.

 9. سلام جناب آقای محمودی بنده تازه فوق دیپلم حسابداری مالی دارم میگیرم و چند وقتی است که بیکار شدم میخواهم در رشته حسابداری مشغول بکار شوم و هم ادامه تحصیل بدهم لطفا بنده را راهنمایی فرمایید

 10. سلام استادگرامی .بنده دوساله لیسانس حسابداری راگرفته ام اما به علت نداشتن سابقه جایی استخدام نمیشم بااین حال به نظرشما برای ارشد بخونم یا نه چون از درس ناامید شده ام درضمن درارشد ۹۵رتبه ۵۲۰کسب کرده بودم

  1. سلام. ابتدا به استانداردهای حسابداری ایران مسلط شوید بعد در یک موسسه حسابرسی شروع به کار کنید. رزومه تان را قوی کنید مطممین باشید استخدام می شوید. در حین کار هم میتونید برای ارشد بخونید. با من در تماس باشید. موفق باشید.

 11. با سلام
  بنده محسن طلوعی ۳۰ ساله از تهران کاردانی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی سال ۸۸ الانم مشغول کار تو چندتا شرکت به صورت پاره وقت هستم سابقه ۷،۸ ساله دارم ولی میخواستم از نظر علمی دوباره ادامه بدم ممنون میشم راهنمایی کنین بنده رو تو این امر باید چه کارهایی انجام بدم ، هدفم فراتر از این حرفها است

  1. با سلام و احترام . ممنون که به سایت من سر زدین. خدمت شما عرض کنم بهترین کار این است که در مرحله اول ادامه تحصیل بدهید و حتما لیسانس حسابداری بگیرید. اگر می توانید در یک موسسه حسابرسی مشغول به کار شوید ، سابقه ۳ ساله در حرفه حسابرسی برای ارتقای حرفه ای شما بسیار کمک کننده است. البته اکثر موسسات حسابرسی مدرک لیسانس جذب می کنند مگر اینکه رزومه خیلی خوبی داشته باشین. به هر حال به نظر من هدف اول شما اخذ مدرک لیسانس حسابداری از یک دانشگاه خوب باشد.
   با آرزوی موفقیتهای بیشتر برای شما

 12. سلام.امیدوارم که سلام من راازراه دورپذیراباشید میخواهم اعتراف کنم که من به عنوان یک حسابدار باهشت سال سابقه به مشکلاتی در کارم برخوردم که باوجودمراجعه به چندین حسابدار معتبر قابل حل نبود تااینکه خدا قسمت کرد با استاد محمودی آشنا شدم و مشکل من برطرف شد اازراه دور بهشون خداقوت میگویم سلامتی وموفقیت رادرتمام مراحل زندگی براشون آرزو دارم ……خانم رضایی از استان فارس..

 13. سلام شب خوش.من دانشجو ترم سوم حسابرس دانشگاه هستم
  من یک استاد راهنما میخواهم
  میتونیم با شما تماس بگیرم

 14. سلام اقای محمودی میتونید یه موضوع پایان نامه بهم معرفی کنید و خودتونم راهنماییهای بعدی رو انجام دهید
  هزینه هاشم هرچی بشه تقدیم میکنم

 15. باسلام . من دوره ی راهنمایی و دبیرستان رو نموته دولتی رشته ریاضی خوندم. به خاطر اتفاقایی که سر کنکور افتاد نتونستم خوب نتیجع بگیرم و سر لز دانشگاه پیام نور درآوردم و رشته ی حسابداری رو خوندم.
  درسته خیلی ها نسبت به دانشگاه پیان نور نظر مثبتی ندارن ولی درس خوندن توی پیام نور خیلی سخته. سرتون رو درد نیارم برادر بزرگوار ، خلاصه خیلی دلم میخواست ارشد حسابدار توی دانشگاه سراسری قبول بشم . چون این سالها خیلی به رشته حسابداری علاقه پیدا کردم و هم جبران اون چیزی که باعث شد توی کنکور سراسری خوب نتیجه نگیرم رو بکنم.

  1. با سلام. مطمین باش اگر خوب تلاش کنی میتونی تو بهترین دانشگاه کشور قبول شی. باید هر چه سریعتر برنامه ریزی کنی و شروع کنی. گام اول باید هر جور شده چند تا کتاب که خیلی مهمه از نزدیکترین شهر به جایی که هستی تهیه کنی . با توکل به خدا میتونی قبول شی. شک نکن.

 16. البته کتابهای فوق رو از کتاب فروشی های شهرستانمون پرسیدم نبودن.

  ای کاش اونایی که به امکانات بیشتری دسترسی دارن قدرش رو بدونن،
  ما که توی روستاها و شهرستان های کوچیک به خیلی از امکاناتی که توی شهرهای بزرگ است دسترسی نداریم.

  بازم ممنون از شما آقای محمودی

  1. با سلام .
   خواهش میکنم.
   بزار من اگر بتونم واست کاری کنم،خبرت میکنم.
   از کدوم دانشگاه لیسانس گرفتین؟

 17. خیلی ممنون برادر گرامی آقای محمودی از راهنمایی هایی که کردین، راستش من فعلا دوره ی سربازیم رو میگذرونم. توی یگانی هم هستم که وقت آزاد زیاد دارم. میخواستم از این فرصت استفاده کنم تا شاید بتونم توی ارشد حسابداری قبول بشم.
  ای ……آقای محمودی متاسفانه من یه پرس و جو کردم قیمت این کتابها راستش برای من که سربازم خیلی بالاست.
  به هر حال از راهنمایی شما برادر بزرگوارم یه دنیا ممنونم.

 18. با سلام .من کارشناسی حسابداری دارم و خیلی علاقه مند به این رشته، میخوام ادامه بدم و فوق لیسانس بخونم . اما یه مشکل دارم منابع خوبی برای مطالعه برای آزمون ارشد در اختیار ندارم. به علت این که در یکی از روستاهای آذربایجان شرقی هستم و متاسفانه امکانات مناسبی در اختیار ما نیس.
  خوب راستش تهیه کتب موسسه های مختلف هم برای من به علت قیمت بالاشون میسر نیس.
  امروز شانسی سایت شما رو دیدم ، خواستم اگه منابع به نظرتون برسه برای ازمون ارشد به من پیشنهد بدین که با شرایط منم مناسب باشه. البته اگه امکانش باشه.

  1. با سلام خدمت شما همراه عزیز
   هدف از راه اندازی این سایت کمک به دانشجویان گرامی مثل شما است. من در قسمت http://mahdimahmoudi.ir/wp-content/uploads/2015/06/%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF.pdf منابع رو معرفی کردم. شما در مرحله اول باید نمونه سوالات چند سال اخیر آزمون سراسری رو که من رو سایت هم گذاشتم و با دقت بررسی کنی تا با سطح سوالات آشنا بشی. برای شروع باید یک برنامه ریزی دقیقی داشته باشی. برنامه ریزی یک موضوع شخصی ات که باید با توجه به زمان آزادی که داری این کار رو انجام بدی . برای شروع هم میتونی از حسابداری مالی شروع کنی. کتاب مروری جامع بر حسابداری مالی دکتر نوروش جلد ۱ و ۲ رو باید حتما بخونی.

   1. اگر کتابها رو نتونستی اونجا پیدا کنی حتما با من در ارتباط باش تا یه جوری کمک کنیم این مشکل حل بشه. ان شاالله.

 19. سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من ترم اخر مدیریت بازرگانی هستم و خیلی احتیاج به کمک شما دارم ممنون میشم که کمکم کنید

  1. سلام و عرض ادب
   ببخشید من درگیر آزمون بودم، پیام شما رو با تاخیر دیدم . بنده در صورت امکان در خدمتم و امیدوارم بتونم کمکتون کنم.

 20. با سلام و خسته نباشید .دانشجوی ترم ۶ غیرانتفاعی زند( شیراز)هستم ممنونم میشم در ضمینه ی برنامه ریزی کنکور ارشد حسابداری راهنماییم کنید

  1. با سلام و آرزوی موفقیت
   برای قبولی در آزمون ارشد حتما باید برنامه ریزی دقیقی داشته باشین. مرحله اول تعیین کتب مورد نیاز برای مطالعه. مرحله دوم تعیین نقاط ضعف و قوت. و مرحله آخر مطالعه مطالعه و مطالعه. بنده در قسمت کنکور ارشد توضیحاتی یادداشت کردم که میتونه کمکتون کنه.با تشکر .

  1. سلام . وقت بخیر. تا اسفند ماه فرصت ندارم که در خدمتتون باشم . در کل تدریس صنعتی هم انجام میدم. مرسی که به سایت من مراجعه کردین . اگه سوالی داشته باشین در خدمتم.

 21. سلام اقای محمودی
  خدا قوت
  من دانشجوی ترم ۳ ارشد غیرانتفاعی هستم
  کار تحقیقاتی خیلی علاقمندم
  ولی به دلایلی دراین چن سال بسیار اعتماد به نفسم پایین اومده و به شدت نیازمند کمک یه نفرمثل شما هستم
  میشه ایمیلتونو داشته باشم؟
  خیلی ممنون میشم

  1. با سلام. ممنون که به سایت من مراجعه کردین. بفرمایید که در کدام دانشگاه مشغول به تحصیل هستین و در چه زمینه ای علاقه مند به کار تحقیقاتی هستین؟ حسابداری؟ حسابرسی؟ بازار سرمایه؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *