Skip to main content

امروزه یادگرفتن استانداردهای حسابداری ایران برای تمامی افراد شاغل در جامعه حسابداری امری ضروری است، ما با برگزاری دوره آنلاین مرور جامع استانداردهای حسابداری، این مهم را برای شما عزیزان فراهم آوردیم.

شاید در نگاه اول یادگیری استانداردها کمی سخت به نظر آید اما چنانچه منطق هر استاندارد مورد توجه قرار گیرد، یادگیری استاندارد را شیرین و روانتر می کند.

طبیعی است با توجه به اینکه استانداردهای حسابداری ایران ترجمه نسخه بین المللی می باشد و با توجه به تفاوتهای موجود در اقتصاد ایران با اقتصاد بین الملل برخی از نکات استانداردها برای ما خیلی قابل فهم و اصولا مورد نیاز هم نباشد.

ما باید آنچه را که در محیط اقتصادی ایران نیاز داریم، بیاموزیم.

در حال حاضر ۴۱ استاندارد حسابداری مصوب سازمان حسابرسی داریم که حدود ۳۰ استاندارد آن بسیار ضروری و‌کاربردی است.

با عنایت به اینکه استانداردها چارچوب کلی نحوه حسابداری هر عنوان حساب را مشخص می‌کند ما باید نحوه تفسیر و بکارگیری استانداردها در عمل را بدانیم.

این وظیفه ماست که آنچه را پرکاربرد و ضروری است به شما بیاموزیم.

در دوره آنلاین مرور جامع استانداردهای حسابداری ما به شما مفاهیم کلیدی و مورد نیاز استانداردها را به صورت کاملا عملی و کاربردی آموزش خواهیم داد.

با عنایت به پیچیدگی برخی از مفاهیم استانداردها، فرآیند تدریس دوره به گونه ای خواهد بود که مفاهیم پرکاربرد، ضروری و مورد نیاز استانداردها به صورت کاملا کاربردی همراه با مثال آموزش داده شود.

با عنایت به اینکه تمامی استانداردها از چارچوب نظری مشترک تبعیت می کند، بنابراین درک پشتوانه نظری و مفاهیم استاندارها، کمک شایانی در یادگیری استاندارها دارد.

تجربه موفق برگزاری حضوری این دوره و عدم توانایی مشارکت افراد خارج از تهران در دوره های حضوری و همچنین سختی رفت و آمد عزیزانی که در تهران حضور دارند، ما را بر آن داشت تا با برنامه ریزی و برگزاری دوره آنلاین مرور جامع استانداردهای حسابداری، شرایط مشارکت در کلاس را برای تمامی هموطنان عزیز فراهم آوریم.

شیوه آموزش اینجانب کاملا مفهومی و کاربردی است.

ما برای برگزاری آنلاین دوره از بهترین نرم افزار و شرکت ارایه دهنده دوره های آنلاین استفاده میکنیم تا شما با خیالی آسوده و بدون دغدغه های رفت و آمد و ترافیک در هر نقطه از کشور که هستید با استفاده از اینترنت و یک گوشی ، کامپیوتر یا لپ تاپ بتوانید در دوره های آموزشی ما شرکت کنید.

هدف ما جلب رضایت ۱۰۰ درصدی شماست، ما با برگزاری دوره های متعدد آموزشی حسابداری و دریافت پیشنهادات و انتقادات سروران گرامی روز به روز در حال یادگیری و اصلاح خودمان هستیم تا مانند همیشه کیفیت را تنها شعار آموزشی خود بدانیم.

به اطلاع می رساند که شروع دوره آموزشی پس از تکمیل ظرفیت دوره و در نیمه دوم فروردین ماه ۱۳۹۹ خواهد بود،

مدت زمان دوره ۵۱ ساعت است که طی ۱۷ جلسه ۳ ساعته برگزار خواهد شد،

زمان برگزاری دوره روزهای شنبه و سه شنبه ساعت ۱۸ الی ۲۱ می باشد، در صورت عدم مشارکت در کلاس در ساعات تعیین شده فیلم کلاس ضبط و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

هزینه ثبت نام در دوره فقط ۸۰۰ هزار تومان می باشد،

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره آموزشی لطفا با شماره ۰۹۳۵۷۷۵۰۹۷۲ تماس بگیرید و یا با ارسال عدد ۱ از طریق پیامک، واتس آپ یا تلگرام منتظر تماس همکاران ما باشید.

ضمنا سوالات خود را می توانید از طریق دیدگاه پایین صفحه برای ما ارسال بفرمایید.

با آرزوی موفقیت

برای آشنایی بیشتر با مدرس دوره لطفا کلیک فرمایید

مجموعه مقالات اینجانب