دانلود رایگان ترجمه استانداردهای بین المللی گزارش گری مالی (IFRS)

دانلود رایگان ترجمه استانداردهای بین المللی گزارش گری مالی (IFRS):

با تاکید سازمان بورس یر تهیه صورتهای مالی شرکتها مطابق با استانداردهای بین المللی گزارش گری مالی و ترجمه این استانداردها توسط سازمان حسابرسی، اهمیت این موضوع بر همگان روشن شد . لازم به توضیح اینکه تاکنون بیش از ۴۰ استاندارد بین المللی حسابداری و استانداردهای بین المللی گزارش گری مالی توسط سازمان حسابرسی ترجمه و منتشر شده است.

برای دستیابی به متن این استانداردها باید از طریق لینک پایین اقدام نمایید:

دانلود رایگان ترجمه استانداردهای بین المللی گزارش گری مالی (IFRS)

با توجه به اهمیت تهیه صورتهای مالی بر مبنای استانداردهای بین المللی گزارش گری مالی، اولین گام دستیابی و مطالعه این استانداردها است.

نکته حایز اهمیت اینکه استانداردهای حسابداری ایران شباهت زیادی با استانداردهای بین المللی گزارش گری مالی دارد و برخی از استانداردها خصوصا استانداردهای شماره  ۳۰ به بعد هیچ تفاوتی با استانداردهای بین المللی ندارد.

بنابراین جای نگرانی زیادی وجود ندارد و دوستان شاغل در حرفه با مطالعه این استانداردها و تعیین تفاوتهای موجود با استانداردهای فعلی می توانند صورتهای مالی را مطابق با این استانداردها تهیه نمایند.

با توجه به کمبود منابع دانشی و آموزشی در این خصوص، سعی بنده و همکارانم در این است که در حد وسع و تواناییهایمان در این راستا گام برداریم.

مهمترین منابع دانشی در این خصوص استانداردهای موجود است. خوشبختانه استانداردهای فوق الذکر توسط سازمان حسابرسی ترجمه و منتشر شده است.

امیدواریم مطالب ارایه شده در این سایت برای شما مثمر ثمر باشد.

با تشکر فراوان از سازمان محترم حسابرسی که زحمت ترجمه این استانداردها را متحمل شده و به صورت رایگان در اختیار ما گذاشته اند.

برای دانلود استانداردهای بین المللی گزارش گری مالی، بایستی ابتدا در سایت سازمان حسابرسی ثبت نام نموده و با استفاده از نام کاربری خود می توانید تمامی استانداردهای ترجمه شده را به صورت رایگان دانلود نمایید.

در رابطه با نحوه بکارگیری استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی(IFRS) مقالاتی در روزنامه دنیای اقتصاد نوشتم که فکر میکنم مثمر ثمر باشد:

۱- وضعیت اجرایی به‌کارگیری استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی در ایران

۲-آشنایی با استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی (IFRS)

 

دوره های آموزشی حسابداری حرفه ای:

اولین دوره آموزشی کامل حسابداری مخصوص بازار کار، حرفه ای باشید و حرفه ای کسب درآمد کنید.

شما با شرکت در این دوره آموزشی و کسب گواهینامه حرفه ای می توانید با اعتماد به نفس کامل در بازار کار شروع به کسب درآمد کنید.

ما در راستای انجام مسئولیتهای اجتماعی متعد به ارایه خدمات با بالاترین کیفیت هستیم ، به ما اعتماد کنید.

2 Replies to “دانلود رایگان ترجمه استانداردهای بین المللی گزارش گری مالی (IFRS)”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *